yılbaşı günü nasıl teklif edilir?

Yeni Yıl Günü sembolizm dolu. Neredeyse herkese, bu özel gün bir sayfanın dönümünü veya yeni bir kitabın açılmasını temsil eder. Yeni bir başlangıç ​​için bir gün, yeni bir yılın önünüzde olması gerçeğini korumak ve niyetli niyetli olduğunuz kararları vermek için. Önümüzdeki yıl gerçekleşebilecek her şeyi planlamak ve hayal etmek için bir zaman. Yılbaşı günü için bir teklif mükemmel. Dünyanın kutlama zamanı olarak anlayabileceği bir gün bir çift olarak hayatınızın bir sonraki evresinin başlaması. Romance bu günlerde kolayca yayında ve Yeni Yıl Günü üzerine bir öneri dramatik ve derin. Derin bir nefes al. Bu önemli tatil için kolaylıkla önerebilirsiniz.

Yeni Yıl Günü öncesinde bir konuşma hazırlayın. Evet, her şeyin kalbinden doğru gelmesini ve tamamen samimi olmasını istiyorsun. Yaşamın değişen anları söz konusu olduğunda ve geri kalan hayatınızı birine yaptırırsanız ve birisinden hayatının geri kalanını kendinize yapmasını rica ediyorsanız, söyleyeceğiniz şeyleri önceden planlamak önemlidir. Aklınızda, ikinizinizin teklifiniz sırasında ifade etmek zorunda kalacağı şeylerin hepsi açıkça ortadan kalkıyorsa, senaryoyu yazmaz. Kocası olarak ona verebileceğinden emin olduğunuz sürece ondan her zaman istediğini ona vaat edin.

Yılbaşı gecesi için harika bir yer seçin. İkiniz için bütçenin dışında kalan bir restoranda özellikle bir akşam yemeğinde olduğunuz olaysız bir günün aksine, bu hiç de şüpheli olmayacak. Savurganlığın sırasında kız arkadaşın bir şeyden şüphelenmeyecektir. Sonuçta yeni yıl. Bu gerçeğin avantajından yararlanın ve ikiniz için onun önünde olacak romantik günün tonunu ayarlayabileceğiniz bir yere gidin.

Kız arkadaşını, saat gece yarısı vurduğundan öp. Bir öneri ve evlilik önümüzdeki yıl gelecek olursa, sağdan başlamak isteyeceksiniz. Onu tamamen yalnız bırakın, arkadaşlarınız bir şekilde sana katmayı başardıysa onu rahatsız edebilecek diğerlerinden uzaklaştırın. Evet, şüphe uyandırmamalısın. Kardeşleri, arkadaşları veya kuzeni davet etmek isteseydi anlaşılabilir olur. Gülümseyin ve akışla başlayın. Gizli teklif planınızı vermek için hiçbir şey yapın.

Gece yarısından sonra teklifi hemen başlatın. Akşamları çok geç ertelemek, ikinizden biri sizinle birlikte geçmekten çok yorgun olursanız, garip bir an oluşturabilir. Ertesi akşam heyecanı yeniden yaratmak biraz zor olacak. Geceyarısı öpücüğünden hemen sonra bükülmüş diz çökmeyi düşünün.

Kalbinizden konuşun. Neyi hazırladığınızı hatırla. Yapmak istediğiniz son şey, not kartlarından okuyor olduğunuz gibi ses çıkartmaktır. Bu noktada konuşmayı prova ettiniz ve okumalısınız ki bu ikinci doğa olmalıydı. Temelleri aklında tutun. Doğrudan kalpten konuş. Ona ne kadar çok sevdiğinizi ve ne kadar çok evlenmek istediğinizi ona bildirin.

Bir diz üstünde kalınca konuşmanızın ortasında halkayı dışarı çekin. Halkayı gerçek teklifin bir başlangıcı olarak çekmek önemlidir. Nişan yüzüğü her zaman saklayacağınız bir anı olacağından, yüzünü aydınlığa kavuşturduğunuz yüzüğün özelinde seçtiğiniz yüzü görüyorsunuz. Yüzüğünü ona sunarken sakin olun. Elini öperek konuşmanızı bitirin. Onun tepkisini bekleyin.

Evet derken gülümse! Halkayı doğrudan parmağına koy. Bunu yaparken elini yavaşça almak istersiniz. Elini bir eliyle tutun. Öte yandan, halkayı parmağına yavaşça kaydırın. Ona hayran ol, gözlerine bak ve ilk kez nişan yüzüğünü takarken nasıl hissettiğini anlat. Kalk ve onu kollarına alıp tekrar öpüş. Tebrik ederiz!

Tüm arkadaşlarınızın yaşadığı tüm Yılbaşı partilerine gidin, yüzüğünü gösterin ve harika haberlerinizi kutlayın. Aileniz yerel ise, herkes için mükemmel bir tatil günüydü. Durun ve herkese söyleyin. Böyle bir haber bizzat yapılmalıdır. Onları görmeyi ani planlarken aileler şüphelenmeyecektir. Bu bir tatil. Herkesi şaşkına çevirmek için mükemmel bir günü seçtiniz.