sprey bronzluk için nasıl hazırlanır

Sahte bir bronzluk, kendinizi zararlı UV ışınlarına maruz bırakmadan kış-beyaz cildi koyulaştırmak için mükemmel bir yol olabilir. Püskürtme tabakları riski olmadan küçük bir renk elde etmenizi sağlar. Önce kendiniz yaparsanız ister bir salona çıksanız da, cildinizi önce hazırlarsanız bronzlaşma daha pürüzsüz hale gelecektir.

Bronzlaşmadan 48 saat önce bacaklarınızı ve koltuklarınızı traş edin. Zaman püskürtme bronzluk uygulanmadan önce iyileşmek için küçük nicks zaman verecektir. Hemen sonra tıraş, sahte bronzlaşmanın kaybolmasına neden olabilir.

Ölü deri hücrelerinden kurtulmak için sprey bronzlamadan 24 saat önce cildinizi eksfoliye edin. Bu kuru ve sert lekeler, cildinizin geri kalanından daha fazla renk alır ve sizi parlıyor yerine lekeli görünmesini sağlar. Bir lif kabağı veya benzeri bir peeling aracı kullanın ve dirseklerinize, dizlerinize ve ayaklarınıza odaklanın.

Püskürtme bronzluğuna girerken losyon, parfüm, deodorant veya makyaj giymeyin. Bu ürünlerdeki kimyasallar bronzlaşma solüsyonuna müdahele edebilir.

Püskürtme tabaklama oturumunuza gevşek, karanlık kıyafetler giyin. Tabaklama çözümünün bir kısmı muhtemelen elbiselerinize dökülür.

En iyi sonuçlar için doğal cilt tonunuzdan iki kat daha koyu renkte bir sprey bronzluk gölgesi seçtiğinizden emin olun.