spagetti balkabağını nasıl saklıyorsun?

Spagetti kabak iç eti, makarna adaşı benzer – Aslında, hatta sos ile tepesinde ve haşlanmış spagetti yerine karbonhidratlar indirmek veya daha sebze gizlice bir yol olarak kullanılabilir. Kurutulmuş makarna deponuzda süresiz olarak depolanır, ancak spagetti balkabağında her zaman bulunmak kolay değildir, çünkü yağma yapabilir. Kötü gitmeyi düşünmeden spagetti balkabağını düzenli olarak yemeyi isterseniz, dokusunu ve lezzetini korumak için dondurucuda saklayın.

Spagetti balkabağını uzunlamasına olarak kesin ve tohumları bir kaşıkla çıkarın. Fırını 350 F dereceye kadar önceden ısıtın, ardından fırında kabuk koyun, et kenarı aşağıya doğru fırında koyun.

Fırında yaklaşık bir saat pişirin veya et yumuşayıncaya kadar pişirin. Kabızlığı kolayca idare edene kadar soğutun, sonra iç kısmını çıkarmak için bir kaşık kullanın.

Spagetti kabak etini oda sıcaklığına kadar soğumaya bırakmayın. Kabın üstünden yaklaşık 1/2 inç alan bırakarak, hava geçirmez bir kaba aktarın.

Spagetti balkabağının kutusunu dondurucunuza yerleştirin. Tarihe göre etiketleyin ve en iyi doku ve tat için en fazla dört ay boyunca dondurucuda saklayın.

Dondurulmuş makarna kabak ısısını ısıtmak için çözülüp kaynatıncaya kadar kaynar suyun içine koyun, sonra boşaltın ve üstünüzü tercih ettiğiniz baharatlarla ya da sostan çıkarın.