hindilerime nasıl kilo verilir

Hindiler yetiştirilirken uygun kilo alımı şarttır Erkek hindiler kadınlara oranla yüzde 30 daha hızlı büyüyüp daha yüksek protein gereksinimine sahip olduklarından cinsiyete göre ayırmak her iki cinsiyette kilo artışını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olabilir. Hindiler 18-20 haftalıkken yüksek kaliteli türkiyede yemle başlayıp fiziksel aktiviteyi sınırlamak ve masa hurdaları sağlamak da kilo alımını teşvik etmek için değerli olabilir.

Erkek kanatlılara ilk dört haftanın başında türkiyede başlatıcı sağlayın. Türkiye marş, tipik olarak protein, lif, kalsiyum ve diğer vitaminler ve minerallerden zengin soya fasulyesi ve mısır ile yapılan özel bir besin türüdür. Bu süre zarfında, erkek kanatlılara, haftada bir kuş için 1.5 libre arttırmak için hindi yeminde artımlı artışlar sağlanmalı ve bu da yaşamın ilk üç haftasında ortalama kilo alımı ile sonuçlanmalıdır.

Erkek sümüklü hindi marşlarını dört ila sekiz hafta arasında beslediğinizde haftada 2.4 sterline kadar artan miktarlarda beslenmeye devam edin. Bu süre boyunca ortalama kilo alımı, doğumdan bu yana ek iki kilo veya beş libre olmalıdır.

Erkek sümüklü hindi yetiştiricisi – sekiz ila 18 haftalık, mısır ve soya fasulyesi ile yapılan yüksek enerjili bir yemle besleyin. Bu süre zarfında, kuş başına haftada en fazla dokuz kiloya kadar artan miktarda yem artışları sağlayın ve böylece doğumdan bu yana toplam 32 kiloya kadar bir kilo alırsınız.

Erkek kanatlı hayvanları, 20 ila 24 haftalık dönemlerde hindi son işlemcisi ile besleyin. Haftada 12 libreye kadarki artımlı yem artışları sağlayın, böylece 43 kilo canlı vücut ağırlığı elde edilir.

Dişi dana tavuklarına, yaşamın ilk dört haftası için sürekli olarak hindi başlangıç ​​kaynağı sağlayın. Bu süre zarfında, dişi poult’ler her hafta 1.3 kilo türk pazarı almalı ve doğumdan bu yana ortalama kilo yaklaşık 2 kilo alıyorlar.

Dişi sümüklüler türkiyede starterden dört ila sekiz haftaya kadar beslenmeye devam edin. Yem hükümleri haftada 2,7 pound’a kadar artırılmalıdır. Bu süre zarfında bayan darı yedi pounda ulaşabilir.

Dişi dana tavukları, on ila 14 haftalıkken hindi yetiştiriciliğini almalıdır. Haftada 6 pound’a ulaşabilmek için yemlerde artımlı artışlar sağlanmalı ve canlı ağırlık 17 lira olabilir.

16 ila 20 haftalıkken kadın dana tavukları hindi bitkisini besleyin. Her haftada toplam sekiz kiloya kadar yemde artan artışlarla sağlanacak ve canlı ağırlık 25 pounda ulaşabilir.