Akrilik çivilerle temas kurma

Bir çok kadın akrilik tırnakları sever. Gerçekçi görünen çivi arttırıcılar uzun, kısa, kare veya oval olabilir. Tasarımlar, küçük çivi elmasları ve hava fırçası boyası gibi süslemeler de benzersiz bir görünüm oluşturabilir. Bununla birlikte, akrilik çivi giymenin bir dezavantajı var. Akrilik giymek, kişilerinizi koymamızı zorlaştırabilir. Endişelenme. Aşağıdaki adımlar akrilik tırnaklarla temas etmeyi öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Malzemeler toplayın. Bir kez temaslarınız ve tuzlu su çözeltiniz varsa, kişilerinize koyacak rahat bir yer bulun. Bir aynayı kullanabilir ve akrilik çivilerinizle merceklerinizi koymak için koltuk ya da yatağınıza oturabilirsiniz. Başka bir seçenek, banyo aynasının önünde durarak mercekleri koymak olacaktır. Sadece objektifleri sakin ve sabırlı olduğunuza emin olduğunuzda emin olun.

Ellerini yıkamak. Ellerinizin her zaman temiz olduğundan emin olmanız gerekir. Kontakt lenslerinizi yerleştirdiğiniz için ellerinizi düzgün şekilde temizlemek için 30 saniye boyunca ılık su ve sabunla yıkamanız gerekir. Elleri 30 saniye birlikte ovduğunuzdan emin olduktan sonra su altında durulayın. Ayrıca akrilik çivilerinizin altında temizlediğinizden emin olun. Bazen çivilerin altında kir ve yiyecek gizlenir. Bütün alfabe şarkısını söyleyin ve şarkı söylemeyi bitirdikten sonra su ile durulama zamanı gelmiş olacaktır.

Ellerinizi bir kağıt havlu veya temiz bir pamuklu yıkama bezi ile kurutun. Kişileriniz için kutuyu açın. Sağ ve sol lens arasında ayrım yapın. o yardım, banyoda ise doğru lensi lavabonun sağ tarafına, lavabonun sağ tarafında ise sol mercek yerleştirin. Bu, hangi gözün hangi göze girdiğini hatırlamanıza yardımcı olacaktır.

Doğru kişiyi al. Şimdi, çivi uzunluğuna bağlı olarak akrilik tırnağınızı avantajınıza da kullanabilirsiniz. Uzun tırnaklarınız varsa, lensi almak için işaret parmağınızın ucunu kullanın. Her iki lensi de gözlerinize koymak için egemen elinizi kullanın. Hakim olmayan elinizi alın ve göz kapağını açmak için işaret parmağını ve başparmağını hafifçe çekin. Kontağı doğrudan gözün üzerine yerleştirin. Başlangıçta doğrudan öğrencinin üzerinde olması gerekmez. İster inanın ister inanmayın, gözün öğrencisi haline gelecektir. Bitene kadar ikinci lens ile tekrarlayın. Eğer doğru tarafa koyulursa, onları gözlerinizde hissetmemelisiniz. Kişilerinizi hissederseniz, yanlış tarafta olabilirler. Bunu düzeltmek için, onları değiştirme ihtiyacınızı basitleştirebilirsiniz. Bunu, temiz parmağınızı kullanarak ve işaret parmağınızla başparmağınızla kapana kadar objektifleri göz sağından kaydırarak yapın. Temaslarla doktorunuz size temizlik ve onlarla nasıl başa çıkılacağı hakkında yararlı bilgiler verecektir. Doktorunuzun vermiş olduğu temizlik yöntemini koruyun. Gözlüğünüzü evde bırakmanın tadını çıkarın.